Používaním stránok cunder.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

TT 100 2024

reklama
1 TT100 29. 1. 20:18

100 km NON-STOP pochod hrebeňom Malých Karpát za 24 hodín a vytrvalci ďalej... 169 km do Trenčína

1. - 2. 6. 2024, 51. ročník (sobota - nedeľa)

Kontaktný e-mial: trnavskastovka@gmail.com

Trasy
100 km / 3309 m
65 km / 2572 m
45 km / 1745 m
37 km / 1485 m
26 km / 1080 m

35 km/805 m (nočná trasa z Bukovej do Brezovej pod Bradlom)
169 km/5695 m – pokračovanie do Trenčína - Trnavská stomílovka

ŠTART priebežne: 1. 6. 2024 (sobota) – Bratislava hl. stanica 6.00 h - 8.00 h, zo žel. stanice je možné po príchode vlakom ihneď sa vydať po zelenej značke na trasu T100 NA REGISTRÁCIU na Kamzíku...

PREZENTÁCIA (registrácia bude priebežná, 6.00 - 8.00): Bratislava - koliba (bufety pri cvičnej lyžiarskej lúke)
- Prevoz batožín možný autom z prezentácie do cieľa 100 km v Brezovej
- 35 km - nočná trasa: Buková, rešt., od 15.00 hod (je to aj „K“ na 100 km trase)

Pridať odpoveď Najnovšia odpoveď

Odpovede:
2 Tibor 2. 2. 11:20

Ak pánboh dá, tak pôjdeme už 3x na bajku... A už teraz sa teším. Každý rok mám plán ísť na konci aj hore na mohylu, ale vždy nevládzem a musíme leteť do Pieštan čo je ďalších 25km, na rýchlik na pol 10. Tak hádam tento rok budem rýchlejší a sa to podarí :-) Akciu vrelo odporúčam

3 Andrej 15. 2. 9:40

Ahojte,
Mozete spravit pls vlakno na Bike TT Stovku? Nerad by som tu spamoval. Rozmyslam ze by som isiel ak sa pridaju kamosi. Ak nie tak pesi ako minuly rok. Sice som dal len 50km, ale na prvy krat mi stacilo :-) Dakujem.

4 Miroslav 18. 2. 14:16

TT 100 registrácia bude na mieste či bude aj online ako minulý rok ?

5 TT100 4. 3. 16:44

Dobrý deň, áno bude aj online. Budeme informovať.

6 Ludo 10. 3. 16:37

dobry den,
je na 100km casovy limit? Vdaka Ludo

7 David Polakovic 31. 3. 21:38

Dobry den. Rad by som tento rok siel az do Trencina. Je aj k tejto trase nejaka mapa alebo zoznam zastavok?
Dakujem.

8 Jozef 8. 4. 6:46

REGISTRÁCIA : počas COVID-u bola od r.2020 premiestnená zo žel.st. Bratislava hl. z bezpečnostných dôvodov na Kamzík k bufetom pri býv. lyž. lúke kde sa osvedčila (občas sú krátkodobé rady na registrácii...) a 99.999 % účastníkov je s ňou spokojných až na ojedinelých bývalých účastníkov, ktorí nostalgicky spomínajú na staré časy.

ČASOVÝ LIMIT: T100 nie je pretek, účastníci na ňu chodia kvôli jej atmosfére, priateľstvám, ktoré tu vznikajú často na mnohé roky. Možno tu posedieť po bufetoch a dať si pivko-dve, či kofolu, povymieňať si navzájom skúsenosti, aj keď pritom netreba zabúdať na časy dokedy fungujú jednotlivé kontrolné body...

TRASA A PRIEBEH T169 = TRNAFSKEJ STOMÍLOVKY : T169 ide ďalej za Brezovou p.Br. na Bradlo a cez Myjavu stále po červenej značke až do Trenčína, čo je v podstate v značkárskej terminológii po diaľkovej trase E8, či Ceste hrdinov SNP (tiež je tam od 50.ročníka Kontrolný list s kontrolnými bodmi a so živými kontrolami)...na T169 bude v týždni po 7.apríli spustená elektronická registrácia, ako aj na základnú T100.

9 chodec 9. 4. 10:59

Len upresnim, E8 sa toci z Velkej Javoriny na juh do Noveho Mesta nad Vahom a potom cez Inovec do Trencina, takze ak si niekto trufa, moze aj tak, ale nedoporucam :D

10 Marek Madunický 10. 4. 15:20

Chodec, to je však iná trasa, konkrétne ide o trasu E8 od Atlantiku až po Turecko spolu 4700 km... Klasická SNP ide do Čiech.

Európska diaľková trasa E8 vstupuje na územie Slovenskej republiky hraničným prechodom Bratislava – Berg, odkiaľ sa treba neznačeným úsekom presunúť do lokality Jelení háj, tu sa už po červenej značke dostaneme do Mlynskej doliny, kde sa táto značka spojí s Cestou hrdinov SNP vedúcou z Devína.

Oficiálna trasa Diaľkovej cesty E8 sa s červenou magistrálou Cesty hrdinov SNP až po jej koniec v Duklianskom priesmyku rozíde iba raz. Medzi Veľkou Javorinou a Trenčínom zachádza Esenpéčka do Českej republiky, zatiaľ čo Éosmička ostáva na Slovensku a jej trasa vedie z Veľkej Javoriny do Trenčína cez Čachtický hrad, Nové Mesto nad Váhom, Beckov a Veľký Inovec. V Duklianskom priesmyku opúšťa Diaľková trasa E8 naše územie do Poľska.

11 Miro Divko včera 12:51

ELEKTRONICKE PRIHLASOVANIE 2024:
Trnavská stovka ( 100km ) - https://forms.gle/C7oovaFawQhK3Q336
Trnavská stomíľovka ( 168km ) - https://forms.gle/PyfHXzMEgb3uuuiR7

reklama
Odpovedať:
Formátovanie príspevku: hrubé  podčiarknuté  kurzíva





Sledovať tému:

Ak chcete dostávať nofitikácie o nových odpovediach v tejto téme, vložte svoj e-mail.

Mail:

Najnovšie fotogalérie