Používaním stránok cunder.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

TT 100 2022

reklama
1 Marco 10. 3. 2022 13:34

Téma venovaná Trnavskej stovke 2022 - 4. - 5. 6. 2022, 49. ročník

Pridať odpoveď Najnovšia odpoveď

Odpovede:
2 Ján 17. 3. 2022 8:24

100 km NON-STOP pochod hrebeňom Malých Karpát za 24 hodín a vytrvalci ďalej... 169 km do Trenčína
4. - 5. 6. 2022 49. ročník
(sobota - nedeľa)
Kontaktný e-mial: trnavskastovka@gmail.com
ŠTART: individuálny, 4. júna 2022 (sobota) – Bratislava hl. stanica
PREZENTÁCIA: Bratislava - koliba (bufety pri cvičnej lúke 6. – 8. 00 h)
Prevoz batožín možný autom z prezentácie do cieľa 100 km v Brezovej
ŠTARTOVNÉ: 5 €
CIEĽ:
- 26 km – Pezinská Baba (chata Korenný vrch)
- 37 km – Čermáková lúka
- 45 km – Sološnická dolina
- 65 km – Buková , reštaurácia
- 100 km – Brezová pod Bradlom
- 169 km – Trenčín , žel. stanica

Celé propozície: https://www.tt100.cunder.sk/propozicie

3 M 17. 3. 2022 8:28

Zdravim. Mozem ist na TT 100 so psom? Vdaka

4 j 17. 3. 2022 13:42

kamos bol aj so psom, ale okolo 70km musel dat psa evakuovat lebo uz nevladal (takze podla mna ak je zvyknuty na ludi a vie ti ho niekdo vyzdvihnut keby daco, tak pohodka)

5 Tomáš Karas 18. 3. 2022 6:00

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať je nutná registrácia dopredu? TT100 patrila do skupiny podujatí “ karpatský diaľkoplaz? bude to aj tento rok? A ktoré podujatia je potreba dokončiť. Ďakujem za info s pozdravom Tomáš Karas

6 f 18. 3. 2022 22:35

žiadna registrácia dopredu, iba prídeš, vyštartuješ z Hlavnej stanice, na Kamzíku sa zaregistruješ a spokojne šlapeš až do cieľa, popritom si veselo poprdkávaš, skrátka pohoda...

7 Tomáš 20. 5. 2022 11:44

Joooj velmi sa uz tesim :-)

8 Ľubo 23. 5. 2022 18:23

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať organizátora, či aj tento rok bude dostupná voda na kontrole v Sološníckej doline?

9 Veduci T100 23. 5. 2022 21:52

Ano, minulý rok si to mnohí pochvaľovali bude tam toto k dispozícii aj tento rok.

10 Ľubo 23. 5. 2022 22:13

Ja to potvrdzujem bol to vynikajúci nápad. Obrovská podpora od organizátora. Obzvlášť, ak by bolo teplo. Niesť z Čermákovej lúky všetku vodu až na Amonovú lúku je naozaj ťažké. Takže super nápad!!!!

11 Tomáš Karas 24. 5. 2022 9:23

Dobrý deň, dá sa niekde stiahnuť GPS trasy?

12 J 24. 5. 2022 11:20

Tu je mapa 2021: https://www.tt100.cunder.sk/pesia-trasa (aj na mapy.cz aj GPX).

13 Tibor 24. 5. 2022 12:19

Dobry den, nerozmyslate zmenit cyklo-trasu tak, aby kopirovala stefanikovu cyklomagistralu? Vyhoda by bola ze je oznacena a obchadza cesty pre auta... Alebo inak, moze si cyklista vybrat sam ktorou cestou pojde? Dakujem :-)

14 Vedúci T100 24. 5. 2022 12:38

Dobrý deň, už sa stalo dáávnejšie že cyklista zrazil pešieho účastníka a ešte mu - tomu pešiakovi vynadal, že prečo mu neuhol...proste totálna arogancia od toho cyklistu. Na T100 si idú ľudia odpočinúť, zrelaxovať myseľ, aj keď telo si zase primerane tomu mnohí "primerane dokatujú" :-). Bavilo by vás neustále uskakovať, obzerať sa kde sa za vami, či okolo vás cyklisti ....a koľkí majú aspoň zvonček na kole? Možno vy hej...nechcem na vás útočiť - moje krédo je ŽI A NECHAJ ZIŤ....a preto sa novým veciam a technológiam na T100 ako vedúci nebránim, ale všetko s mierou, ako sa hovorí. Preto cyklo - trasu na T100 meniť nebudeme,)v budúcnosti to však nevylučujeme. Žiadame cyklistov, ktorí toto čítajú, aby prišli vybavená podla cestnej vyhlášky, nevynímajúc prilby a zvončeky a boli maximálne opatrní a ohľaduplní voči peším účastníkom

15 Vedúci T100 24. 5. 2022 12:40

Trasa cyklo na T100 : https://www.tt100.cunder.sk/cyklisticka-trasa

16 Ľubo 24. 5. 2022 18:25

Cyklisti na TT100 sú veľký problém. A vôbec sa nechcem nikoho dotknúť. Obzvlášť na úseku BA - Baba. Idú tam účastníci TT100, tí tušia koľko ľudí ide pred nimi a medzi to takí, ktorí o TT100 netušia. A úplne zlá kombinácia sú 2 nič netušiaci chodci a zo zadu cyklisti. Fakt je to nepríjemné. A pri tom je riešenie veľmi jednoduché. Klasický zvonček na bicykli. Všetci majú GPS, top bicykel a zvonček za 1 euro chýba. Zazvoníte, uhneme Vám a idete.

17 Tibor 24. 5. 2022 22:26

Tak ako moze byt neprijemny cyklista moze byt neprijemny aj chodec. Ale dobre ze sa to tu napisalo, cyklisti dokupia zvonceky a precitaju si ze hlavni su chodci :-) Verim ze tam vsetci budeme kamarati bez ohladu ci ucasnik ide na bajku alebo peso.

18 Veduci T100 24. 5. 2022 22:57

Ďakujem za príspevky č.16. a 17 od Ľuba a Tibora. Nech súp signálom vzájomnej tolerancie a úcty medzi účastníkmi. Cyklisti spomaľte pri predchádzaní pešiakov a cvrnknite svojimi zvončekmi na signál tohoto úmyslu a pešiaci uvoľnite im cestu, poprípade počastujte sa navzájom slivovičkou či dačím podobným, alebo len srdečným pozdravom AHOJ . TRNAVSKÁ STOVKA nie sú adrenalínové preteky, všetci, aj my organizátori sa tešíme na každoročné vzájomné stretnutia, tak nekazte si to navzájom. Ďakujem vopred za porozumenie.

19 Marek Madunický 25. 5. 2022 11:48

Ahojte, možno to tu už niekde odznelo, no rad by som sa spýtal na možnosť občerstvenia počas trasy pochodu a takisto aj o type občerstvenia (ci sú možnosti aj dokúpiť veci ako ovocie a pod) ďakujem krásne za odpoveď.

20 Marek Madunický 25. 5. 2022 11:48

Ahojte, možno to tu už niekde odznelo, no rad by som sa spýtal na možnosť občerstvenia počas trasy pochodu a takisto aj o type občerstvenia (ci sú možnosti aj dokúpiť veci ako ovocie a pod) ďakujem krásne za odpoveď.

21 Ľubo 25. 5. 2022 21:39

Ahoj, myslím si, že dokúpiť možnosť nemáš. Je to turistický pochod. Jedine dostať zadarmo vodu v Sološníckej doline. Nie je to komerčný projekt, kde by sa uvažovalo s ziskom. Účastníci dostanú účastnícku kartu, ľudí na kontrolách a geniálny cieľ. Všetko za 5 eur štartovného. Po trati je nemožné niečo nakúpiť. Iba na kontrole Buková. A v tom to jeto geniálne. Ísť 100 km sám za seba. A pár vyvolených aj 169 km.

22 Marek Madunický 25. 5. 2022 22:14

Ok, Lubo, ďakujem za info. Mam za sebou pár pochodov, či už u nás, alebo v susednej ČR, no chcel som mať prehľad, ako to funguje tu... čiže treba nabaliť jedlo na celých 100km už od začiatku, správne som pochopil?:

23 Ľubo 26. 5. 2022 8:14

Ahoj, nie je to celkom pravda. Po ceste sa môžeš občerstviť na Bielom kríži ( po 7h), na 100% na Babe, potom doplniť vodu na Čermákovej lúke. Ďalej dostaneš vodu od organizátora v Sološníckej doline( tam nekúpiš nič), potom nasleduje Buková, tam si kúpiš všetko. Ďalšia kontrola Raková - najlepšia kontrola - pivko , kofola a posledná možnosť občerstviť sa je Dobrá voda, klasické pohostinstvo. A potom už iba 10 km do cieľa.

24 Marek Madunický 26. 5. 2022 8:34

Ďakujem Ti krásne za informáciu

25 Koňo 27. 5. 2022 19:05

Zdravím, minulí rok som išiel ako cyklista a išiel som po cyklomagistrále a znej som odbáčal iba na jednu kontrolu v dedine a potom som sa vracal späť (myslím že to je bol Plavecký Mikuláš) a nebol žiaden problém. Stačí ak cyklista vie, že tam kde sa križuje, alebo ide súbežne cyklochodník s turistickým, má peší turista vždy prednosť a správa sa podľa toho. Nemôžem hovoriť za organizátorov, ale som názoru, že ak chceš ísť po cyklo magistrále, tak choď, len sa chovaj ohľaduplne a pri predbiehaní chodcov neleť ako blázon. :-)

26 Ľubo 29. 5. 2022 19:21

Problém cyklista chodec je v tom, že prichádza odzadu a relatívne veľkou rýchlosťou. A tú rýchlosť má on pod kontrolou, je možné, že to zvládne a ubrzdí. Ale, ako chodec to neviem posúdiť. Zľaknem sa a môžem spraviť pohyb, ktorý cyklista nepredpokladá a vtedy je problém. Ešte horšie je to v dvojici chodcov. A ohrozuje to chodca, ale aj cyklistu. A stále nechápem prečo, ešte raz prečo, nemajú cyklisti tak primitívny prvok, ako je zvonček. Niečo, čo vždy k bicyklu patrilo, cinknem, ja sa uhnem, žiadny problém. Mne vôbec neprekážajú cyklisti, nechcem si uplatňovať právo, že na chodeckej trase mám prednosť. Ja sa ochotne uhnem, iba musím o cyklistovi vedieť. Oni sa zjavujú ako prízrak, z nenazdajky a rýchlo. A to je obojstranne nebezpečné.

27 Lukas 2. 6. 2022 13:46

Ahojte, najde sa tu niekto, komu vypadol partak (tak ako mne), alebo ku komu by sa dalo pridat? Moj ciel je Brezova a zo skusenosti viem, ze v skupine je to lepsie. Dakujem

28 Jakub 3. 6. 2022 5:05

Ahoj Lukaši, odkud jsi?

29 Jakub 3. 6. 2022 5:10

Mimochodem z mé vlastní zkušenosti se nemusíš bát sám startovat, jelikož cestou potkáš spoustu lidi, co mají podobné tempo a tím pádem do cíle sám nedojdeš ???? klidně bych startoval s Tebou, ovšem do Bratislavy se dostanu až okolo 6te ráno.

30 Michal. K 3. 6. 2022 9:50

Ahojte, vie mi niekto overiť info, že či sa bude dať na Pezinskej babe a Bukovej zohnať niečo pod zub?
Ako keď som išiel Trnavskú stovku pred rokmi, tak s tým nebol problém, ale teraz (a najmä po korone) nemám vôbec predstavu, ako kde fungujú. Bolo by to fajn, človek by nemusel toho toľko niesť sebou.

31 Ľubo 3. 6. 2022 14:13

Ahoj Michal, na Babe aj Bukovej budeš mať veľký výber jedla aj pitia. Plus v Sološníckej doline 1,5 l vody.

32 Monika 3. 6. 2022 17:00

Pozdravujem Tomáša a Milana
( skratkárov ) .)), s pozdravom Monika .))

33 Monika 3. 6. 2022 17:01

Pozdravujem Tomáša a Milana
( skratkárov ) .)), s pozdravom Monika .))

34 IvetKa 3. 6. 2022 17:41

Ide niekto s detmi, aspon po prve stanoviste? :-) (4-8 rokov mame)

35 Kuba 3. 6. 2022 18:35

Tak jsem se díval na předpověď počasí a zatím to vypadá na přeháňky, to se půjde samo :-))

36 Kuba 3. 6. 2022 18:35

Tak jsem se díval na předpověď počasí a zatím to vypadá na přeháňky, to se půjde samo :-))

37 Kuba 3. 6. 2022 18:35

Tak jsem se díval na předpověď počasí a zatím to vypadá na přeháňky, to se půjde samo :-))

38 IvetKa 3. 6. 2022 23:25

ok balim aj zabky..

39 Peter 6. 6. 2022 5:24

Ahojte.
Viete akú presnú trasu majú cyklisti? Z tej mapky pre cyklistov nie je jasne definované kde majú registráciu, ani to prečo jazdia po červenej značke medzi Bielym krížom a Pezinskou babou. Len, že štart je na Hlavnej stanici ako chodci a potom prvá reálna kontrola na Pezinskej Babe. Majú cyklisti sa registrovať až tam?
Raz by som to skúsil aj na bajku len presne definovanu trasu majú chodci. Zatiaľ som bol dva krát ako peší,100km a 65km a bolo to super. Týmto by som poprosil ak niekto vie kade presne detailne vedie trasa, môže poslať sem link?
Ďakujem a pekné kilometre všetkým.

40 Michal Kučavík 6. 6. 2022 7:16

Ahoj, cyklisti mali registráciu na Kamzíku, tak ako aj peší. Oficiálne idú po Sološnicu čiastočne po cyklotrasách, ktoré obchádzajú vrcholy a od Sološnice po Bukovú idú po ceste cez Plavecký Peter a pod. Od Bukovej je trasa rovnaká.
Ja tiež chodím na bicykli, ale snažil som sa ísť po červenej značke a hrebeni, kde chodia turisti (to je podľa mňa klasická Trnavská 100, akú som poznal z minulosti). Takže všetky najväčšie kopce človek neobchádza, ale "užije" si ich. Tento rok som sa hecol a že to zoberiem bicyklom aj priamo cez Vápennú, čo ale spätne nepovažujem za najšťastnejsí počin, lebo od Sološnice bicykel neslúži ako dopravný prostriedok, ale len ako predmet, ktorý sa človek snaží hore vytiahnuť. A čo horšie, aj po dosiahnutí vrcholu smerom nadol to na bicykli nejde kvôli kameňom a skalám a ani tlačit, takže cca kilometer ho musí človek prevážne len niesť. Ale netreba to obchádzať po asfalte, dá sa ísť smerom nahor na Vápennú a samotný vrchol obísť sprava a napojiť sa hneď zas za Vápennú na červenú a ísť lesom.

41 Michal Kučavík 6. 6. 2022 7:19

Chcel by som poďakovať organizátorom za super prácu a všetkým za super atmosféru a kamarátsky prístup (postretal som kopu fakt milých ľudí). Bol som na stovke po dlhšej odmlke a fakt som si to užil. Za rok sa vidíme...

42 Marek Madunický 6. 6. 2022 11:18

Ahojte... ja len chcem veľké slová chváli vyjadriť k samotnej organizácií ako aj k pochodu... Bolo to neskutočne... už od začiatku som si to neskutočne užíval... Na Bukovej som chcel skončiť ale to, že som nemal kľúče od bytu a manželka bola u svokrovcov na Kysuciach mi povedalo, ideš ďalej. A šlo sa úžasné, úsek od Bukovej po Brezovu v rýchlom tempe s kavickou na Dobrej Vode. Neskutočný bol checkpoint na Rakovej. To bola topka! Toľko energie mi vliali do seba že mega! Všetci ste boli skvelí a ak dopadne operacia krcovych zil v decembri dobre. Tak sa vidíme budúci rok! Teším sa :-)

P.S. som zvedavý, či mi pánko vytvorí tu trasu na jubilejný 50.rocnik až do Madunic :D (reku podľa mena nemôžem končiť v Brezovej ale v Maduniciach)

43 Marek Madunický 6. 6. 2022 11:22

Bola to topka a s parťáčkou Kejti Vám ďakujeme:-)

BTW aby toho nebolo málo, vybehli sme si omylom v daždi aj na Ostrý Kameň:D

44 Vincent Vojčík 6. 6. 2022 20:04

Dobrý deň priatelia turistiky a zvlášť Trnavskej stovky.
Tento link: https://www.turistikapatamat.sk/akcie/detail/2022/731/ #a1230 Vás privedie na našu turistickú stránku, na ktorej sú k pozretiu fotečky zo 49. ročníka Trnavskej stovky. Nech sa páči pozrieť si ich a možno na niektorej sa uvidíte aj vy.
Prajem Vám príjemné pozeranie a môžete sa tešiť aj na video, ktoré ponúknem už o niekoľko dní. Mnohí sa na videu tiež uvidia.
Ďakujem a na ďalšej už jubilejnej 50. Trnavskej stovke - dovidenia.

Turistika PAT a MAT - Vincent Vojčík

45 Marek Madunický 6. 6. 2022 21:09

Pozná niekto DJ ktorý hral v doline? (Úžasné hral) a práve jedna pesnička ktorú hral, zháňam jej názov. Ktora ma mega nakopla... mam ju len uryvok vo formáte mp4. Vedel by mi niekto pomôcť?

46 Martin 7. 6. 2022 20:00

Nas prvy rocnik s brachom a super zazitok az do sameho konca. Kontrola Rakova zostane este dlho v pamati, boli ste skveli borci! Dakujeme :-)

47 Vincent Vojčík 17. 6. 2022 2:11

Milí účastníci Trnavskej stovky - 49. ročníka

A je to tu. Tak ako som sľúbil, tak som aj zrobil :-) Dnes som na môj / náš Youtube kanál vložil video z poslednej uskutočnenej Trnavskej stovky.

Video k vzhliadnutiu je tu: https://youtu.be/UdqA2mu02LI

Točenie som v tomto roku pojal inak. Keď som sa dozvedel od niektorých turistov, že si pozreli moje video z predchádzajúcej Trnavskej stovky, rozhodol som sa, že ju natočím tak, aby sa v ňom našlo viac turistov. A tak sa aj stalo.

Dúfam, že sa Vám bude video páčiť, že sa v ňom mnohí nájdete a ja budem mať veľkú radosť a povzbudenie do ďalšieho točenia, že som pre vás mohol z tak vynikajúcej turistickej akcie niečo priniesť.

Budem rád, keď mi po vzhliadnutí videa dáte LIKE a ešte radšej, keď si dáte ODBER kanála.

Môj / náš kanál (nášho Turistického spolku PAT a MAT) obsahuje množstvo videí z turistických akcií tak budem rád, keď v nich nájdete inšpiráciu. Tak isto si môžete pozrieť aj podrobnosti o akciách na našej turistickej webovej stránke (www.turistikapatamat.sk). Každé video v popise obsahuje link na detail o akcii.

Ďakujem za prípadné vzhliadnutie práve vloženého videa a na ďalšej Trnavskej stovke (už jubilejnej 50.) dovidenia.

Ďakujem

Turistika PAT a MAT - Vincent Vojčík

48 Vincent Vojčík 17. 6. 2022 13:39

Ahoj Jozef.

Dovoľ mi, aby som sa Ti poďakoval za príkladnú a profesionálnu organizáciu opäť kvalitnej Trnavskej stovky a tak isto chcem vyjadriť aj poďakovanie všetkým Tvojim kolegom / nadšencom, ktorí sa na organizovaní TT-100 podieľali. Za všetkých turistov si dovolím vysloviť veľké "ĎAKUJEME".

Už teraz sa teším na jubilejnú 50. Trnavskú stovku. Zároveň Ťa chcem poprosiť, nakoľko nemám na Facebooku účet, aby si môj predchádzajúci príspevok (č. 47) týkajúci sa videa z Trnavskej stovky vložil Ty na váš Facebookovi účet.

Ďakujem a maj sa krásne.

49 Lubo 8. 3. 2023 19:36

Chcem sa opýtať, čo nové sa pripravuje na jubilejný 50 ročník Trnavskej stovky?

reklama
Odpovedať:
Formátovanie príspevku: hrubé  podčiarknuté  kurzíva





Sledovať tému:

Ak chcete dostávať nofitikácie o nových odpovediach v tejto téme, vložte svoj e-mail.

Mail:

Najnovšie fotogalérie