Používaním stránok cunder.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

TT 100 2013

reklama
1 Patrik 31. 5. 2013 12:43

Zdravím, chcel by som sa opýtať ako je to s registráciou - od kolkej je registrácia? netreba sa prihlásiť po predu?

Pridať odpoveď Najnovšia odpoveď

Odpovede:
2 Jano 31. 5. 2013 22:53

Štart bude ráno od šiestej do ôsmej hodiny neďaleko Hlavnej stanice v Bratislave - na Žabotovej ulici. Postačí zísť kúsok po kamenných schodoch dolu vpravo, neďaleko hlavného vchodu do stanice. Tu prebieha registrácia účastníkov pochodu. Štartovné je skôr symbolické. Tento rok to budú 2 eurá.

Viac info nájdete tu: http://www.dovolenkaslovensko.eu/sport/272-trnavska-stovka-2013

3 vlado 31. 5. 2013 23:18

ako je to s cyklistami?
da sa? od kolkej budu stanovistia?
dakujem.
s pozdravom
vz

4 Palo 2. 6. 2013 21:28

Dobry den.
Bol som Trnavsku stovku 1. krat. Chcem sa spytat organizatorov ci neplanuju v buducnosti tajne kontrolne body (mozno staci jeden), aby si ludia neskracovali trat. Rozpraval som sa totiz po 100vke so skusenimi turistami a bezcami, ktori mi potvrdili ze snad az 95% ludi si trat skracuje a je z toho oriantacny beh - ako co najkratsie spojit kontrilne body. Ide mi najma o take useky ako z Dobrej Vody do Brezovej po asfaltke vpravo od hradu a nie riadne po cervenej... Na tuto "skratku" nas dokonca nahovarali aj kontrolori na DV. Myslim ze taketo jednanie zo strany organizatorov ako aj zo strany skracujucich ludi nie je fer. Hoci neaspirujem na prve miesta, tato informacia ma skutocne znechutila. Ved ti ludia klamu sami seba a v neposlednom rade aj ostatnych. Preto dnes ani neverim prvym, co to dali za 10:31, bol by som radsej ak by sli 11:30h ale riadne... Privital by som tak bud tajne kontroly, alebo aspon povinnost dokazat prvym bezcom Dakujem za zaujatie stanoviska a odpoved.
S pozdravom

Pavol C.

5 vlado 2. 6. 2013 23:20

Dobrý deň, učite to nie je správne a každý by mal stovnku prejsť tak, ako je plánovaná, nie skratkami. Každý ide pre vlastné potešenie. Takže ak si to niekto chceskrátiť, tak podvedie len sám seba.

6 admin 6. 6. 2013 9:28

Trnavská Stovka 100km za 24 hodín cez Malé Karpaty - video

reklama
Odpovedať:
Formátovanie príspevku: hrubé  podčiarknuté  kurzíva





Sledovať tému:

Ak chcete dostávať nofitikácie o nových odpovediach v tejto téme, vložte svoj e-mail.

Mail:

Najnovšie fotogalérie