Používaním stránok cunder.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Bez palacinky

reklama
1 Mrojik 7. 6. 2016 7:49

Dakujeme organizatorom za zvysenie startovneho. Za euro navyse oproti roku 2015 aspon absentovala palacinka na Babe. Vivat Slovakia.

Pridať odpoveď Najnovšia odpoveď

Odpovede:
2 haluska 21. 6. 2016 8:58

vstupné bolo rovnaké, i keď palacinka nebola, ale kvôli tomu to predsa nebolo ;-)

3 pepan33 23. 6. 2016 21:59

aj mna s tými palacinkami dobre nasrali ! a a v podstate sme platili za nic, aspon ze ujo na mesaćnej ulial pálaneho :-) p.s. uz to ide dole vodou jak vsetko na SVK

4 jankokotko 23. 6. 2016 22:06

@pepan33, dufam zartujes s tym platili za nic. ;-) ak chces mat turu "zadara", tak chod tt100 trebars zajtra. myslis ze organizacia nic nestoji a nie su naklady? alebo ti tt100 pripada ako ziskovy podik, stovka sponzorov...? :-) :-) :-)

5 Ivan 27. 6. 2016 10:11

Ja osobne nechodím na tt100 kvôli palacinkám ani som ich nejedával ale kvôli čomu chodí asi väčšina z nás, pravdaže organizácia niečo stojí, trasa bola pekne vyznačená čo pomohlo v noci. Chcem sa spýtať na výsledky resp. nejakú štatistiku tento rok, lebo akosi to neviem násť. Diki

6 veco 1. 7. 2016 14:06

načo štatistika, keď vieš že si si to odkráčal je to viac, okrem iného bol som na teslackej stovke (2x50 a dosť), šiel by som i špačinskú, len udávané je že sa ide z NM, ale staršie články spomínajú Malčince, bol by som Vám vďačný za presnejšie trasovanie tejto stovky, kujeeeeem

7 mrojik 13. 7. 2016 9:41

Ta palacinka bolo nieco mile, co k TT100 patrilo. A zrusilo sa to preto lebo chceli usetrit. Teta co zvykla piect palacinky hovorila na babe. Preto som bol nasrany lebo zvysili startovne (co mi osobne nevadi, lebo ano organizacia nieco stoji) a palacinku vynechali.

8 Lubica 6. 6. 2017 16:21

Budme radi ze je startovne taketo symbolicke. Ine dialkove pochody a ultratraily, ktore organizuje SUT stoja bezmala okolo 50€. Jasne je tam lespia organizacia, starostlivost, strava pre celiatikov, atd. Ale pre niekoho kto s dialkovou turistikou zacina je TT stovka ako stvorena. Hawk :-)

9 Peto B 6. 6. 2017 17:38

A ved teta s palacinkami bola niekde medzi Bielym Krizom a Pezinskou Babou - predavali sa po 1€. Neviem ako to bolo minule roky, ale mna prave toto potesilo.

reklama
Odpovedať:
Formátovanie príspevku: hrubé  podčiarknuté  kurzíva





Sledovať tému:

Ak chcete dostávať nofitikácie o nových odpovediach v tejto téme, vložte svoj e-mail.

Mail:

Najnovšie fotogalérie