Používaním stránok cunder.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

2015

 
Trnavská stovka - rok 2015 - súhrnná štatistika
účastníci celkom muži ženy
pešo - úspešní 263 233 30
cyklo 20 19 1
úspešní 12 11 1
organizátori 26 18 8
P + C v cieli + O 301 262 39
100 km (pre účely VOPT) 289 251 38
       
najstarší účastník r. 1940    
najmladší účastník r. 1998    
neuviedli vek 58    
účastníci z Bratislavy 218    
účastníci z Trnavy 62    
účastníci z Pezinka 29    
neuviedi obec 23    

Poznámky:

 

 

Menovitý zoznam úspešných absolventov Trnavskej stovky 2015

 

Priezvisko Meno odkial - mesto rok nar. poznámka
Abrhámová Katarína Chorvátsky Grob 1962  
Adamčík Marek     kontrola
Adamík Martin Veľké Uherce 1984  
Adamík Štefan Veľké Uherce    
Achberger Dávid Svätý Jur 1986  
Achberger Ján Svätý Jur 1995  
Alex Vladimír Bratislava 1971  
Ambrušová Gabriela Piešťany 1984  
Angelovič Matúš Viničné 1978 CYKLO
Antala Jozef Bratislava 1983  
Bada Peter     kontrola
Bahelka Tomáš Nové Mesto nad Váhom 1986  
Bajteková Gabriela Hainburg an der Donau 1981  
Bajtry Zbyněk Bratislava 1990  
Bakoš Ján Bratislava 1984  
Balun Pavol Bratislava 1976  
Baran Peter Bratislava 1985  
Barci Ondrej Gemerská Panica 1983  
Batmendijnová Júlia Stará Ľubovna 1988  
Bažík Peter Pezinok 1980  
Bednáriková Martina Pezinok 1991  
Belica Peter Dolné Orešany 1992  
Benda Tomáš Trstín 1993  
Bernáth Peter Orechová Potôň    
Bielich Marián Nitra 1985  
Bilik Peter Nitra 1979  
Blašková Miroslava Lošonec 1987  
Blinka Ivan Hlohovec 1985  
Blonski Daniel Bratislava 1974  
Blštaková Darina   1961  
Bogár Ján Trenčín 1990  
Bohúň Branislav Slovenský Grob 1977  
Bollardt Július Doľany 1950  
Bovcíň Jaroslav Trenčín 1980  
Brestovanský Maroš Trnava    
Brestovanský Peter Bratislava 1975  
Brody Václav Bratislava 1986  
Bučko Norbert Trnava 1983  
Búlik Ján Trenčín 1957  
Cabala Rastislav Trenčín 1978  
Cagala Peter Čachtice 1973  
Čente Martin Bratislava 1980  
Čermák Peter Pezinok 1987  
Čermák Roman Pezinok 1989  
Černý Dušan      
Černý Igor Hrnčiarovce nad Parnou 1980  
Červenák Jakub Nové Mesto nad Váhom 1990  
Číž Juraj Bratislava 1978  
Čupka Milan Bratislava 1983  
Danková Kristína Bratislava 1990  
Davideková Zuzana     kontrola
Dechtár Igor Liptovské Revúce 1990  
Dej Jaroslav Pezinok 1968  
Devečka Martin Snina 1985  
Dežko Boris Bratislava 1988 CYKLO
Dian Martin Trenčín 1986 do Trencína
Dioszegi Peter Nový Tekov 1969  
Divko Miroslav Tomášov 1974  
Dobrovodský Lubomír Bratislava 1983  
Dočolomanský Adam Svätý Jur 1993  
Dolinajec Miroslav Nová Bystrica 1992  
Droppa Roman Liptovský Mikuláš 1979  
Drozd Martin Žilina 1982  
Dubovský Michal Trnava 1991  
Dudek Daniel Zohor 1988 CYKLO
Duchyňa Miroslav Bratislava 1991  
Duman Matej Bratislava 1984  
Dunajčík Peter Bratislava 1956  
Ďurko Jozef Trnava 1996  
Eliáš Michal Trnava 1977  
Fančovič Maroš Naháč 1967  
Farkaš Martin Modra 1975  
Farkašovský Ladislav     kontrola
Feješová Eva Trnava 1976  
Fenclová Lubica Bratislava 1978  
Ferko Peter Bratislava 1990  
Fojcík Michal Trenčín 1979  
Gábor Tomáš Šúrovce 1987  
Gajdoš Marek Trnava 1976  
Gajdulová Magdaléna Piešťany 1986  
Galamboš Peter Bratislava 1981  
Galanský Ľubomír Bratislava 1966  
Gavlaková Katarína Oščadnica 1979  
Gazdík Martin Bratislava 1988  
Greguš Dalibor Križovany 1977  
Groman Peter     štart, kontrola
Gubáň Ján Bratislava 1967  
Gulan Martin Bratislava 1989  
Guľaša Rastislav Bratislava 1980  
Gunar Ado Dudince 1975  
Hanačík Tomáš Bobrov 1986  
Hanúsek Lukáš Pezinok 1990  
Harach Radovan Bratislava 1980  
Haris Tibor Komárno 1985  
Haršáni Daniel Brestovany 1976  
Harvaník Roman Dvorníky 1970  
Hauptvogl Martin Teplička nad Váhom 1980  
Havelka Ferdinand Bratislava 1986  
Hedera Miloslav Trnava 1976  
Heglas Dávid Raková 1990  
Held Miroslav Častá 1965  
Herman František Skalité 1989  
Hlavatý Andrej Bratislava 1984  
Hluch Marek Bratislava 1988  
Holec Juraj Bratislava 1987  
Horváthová Katarína Bratislava 1970  
Hrdlička Peter     štart, ciel
Hrubala Richard Košolná 1980  
Hýbl Jakub Žilina 1992  
Chlepko Pavol Radošina 1981  
Chrapčiak Vladimír     kontrola
Ivanič Pavol Pezinok 1980  
Jančík Ondrej Trnava 1942  
Janechová Katarína Trnava 1982  
Janík Jozef Dolné Lovčice 1971  
Jánoš Pavol Jablonové 1984  
Jánoš Peter Hlboké 1964  
Janšto Martin Košariská 1987  
Januška Stanislav Trenčín 1954  
Jóžová Zdenka     kontrola
Juhas Marian Galanta 1983  
Juriščová Alena     kontrola
Jurkovič Ján Bratislava 1970  
Jurkovičová Slavomíra Bratislava 1974  
Kadlečík Ivan Veľké Kostoľany 1964  
Kameniar Ondrej Ľubochňa 1991  
Kaper Robert     kontrola
Karcol Viktor Zázrivá 1967  
Karcolová Katarína Dolný Kubín 1984  
Karel Jozef Trnava 1951  
Kemény František Bratislava 1969  
Kimlička Ivan Bratislava 1965  
Kirchhoff Sebastian Bratislava 1996  
Kissová Kristína Bratislava 1984  
Klogner Peter Soblahov 1960  
Klochánová Eva     kontrola
Kmec Lukáš Prešov 1984  
Kmeťová Zuzana Bratislava 1982  
Kohút Miro Bratislava 1958  
Koleňák Anton Smolenice    
Koník Michal Pezinok 1996  
Kostolanský Juraj Trnava 1990  
Kováč Jaroslav Hurbanova Ves 1964 do Bratislavy
Kováč Peter Pezinok 1975 do Bratislavy
Kovár Martin Modra 1975  
Kozma Peter Brestovany 1977  
Král Branislav Malacky   CYKLO
Krčula Radovan Bratislava 1981  
Krno Andrej Bratislava 1978  
Krno Svetozár Bratislava 1955  
Kuban Rastislav Bratislava 1968  
Kubán Andrej Bratislava 1968  
Kučerová Anka     kontrola
Kurek Jakub   1993  
Kurucz Vladislav Bratislava    
Kušík Michal Bratislava 1976  
Kvasnička Milan Brestovany 1969  
Labanič Daniel Horné Orešany 1978 CYKLO
Labuda Tomáš Bratislava 1985  
Landgraf Milan Bratislava 1986  
Lapin Juraj   1979  
Launer Michal Bratislava 1974  
Laurincová Barbora Hurbanovo 1989  
Lenghardt Bohuslav Trnava    
Levický Andrej Jelka 1992  
Lietavec Miroslav Špačince 1963  
Lietavec Ondrej Špačince 1985  
Lisý Adam Bánovce nad Bebravou 1986  
Lukáč Peter     kontrola
Lux Peter Bratislava 1983  
Mačaj Juraj Kráľová pri Senci 1978  
Mačaj Peter Banská Štiavnica 1978  
Mačicová Beata     kontrola
Magnús Jozef Dolný Lopašov 1974  
Magula Jozef Leopoldov 1978  
Mahaj Ondrej Trstín 1991  
Mahaj Štefan Trstín 1964  
Mahaj Štefan ml. Trstín 1993  
Mahajová Mária Trstín 1989  
Májeková Jana Bratislava 1980  
Malatinský Michal Bratislava 1989  
Malíšek Marián Bratislava 1979  
Malý Matúš     kontrola
Maráz Kamil Bratislava 1987  
Mareništiak Patrik Brestovany 1997  
Marônková Lucia Bratislava 1983  
Marťák Marek Bratislava    
Martuška Miroslav Kostice - ČR 1982  
Matej Peter Bratislava 1977 do Trencína
Matušík Michal Sereď 1981  
Maxian Martin Bratislava 1989  
Melicher Ondrej Pobedim 1985  
Miezga Dušan Vrbové 1974  
Mihalovič Štefan Senica 1959  
Michalisko Ján Bojná    
Michalisko Peter Bojná 1982  
Michniewicz Adrian Malinovo 1977  
Minárik Peter Bratislava 1972 CYKLO
Miškovič Miroslav Šaľa 1971  
Moravec Peter Lanžhot - ČR 1984  
Mrvová Mária Bratislava 1962  
Naď Vladimír     kontrola
Nádaský Pavel Trnava 1955  
Náter Marian Bratislava 1978  
Neděla Petr Kostice - ČR 1987  
Nemrava Peter Senica 1991  
Nižnan Ivan     štart, ciel
Nižnan Marián     štart, ciel
Novák Jozef Bratislava   štart
Novák Rastislav Bratislava 1984  
Obdržálková Jana Bratislava 1949  
Olešňan Pavel Čadca 1994  
Olšiak Martin Bratislava 1978  
Ondrejkovič Igor Bratislava 1966 CYKLO
Onšiak Martin Piešťany 1982  
Opatovský Peter Vrbové 1964  
Oravec Peter Žilina 1970  
Ovonč Lukáš Partizánske 1986  
Paholek Erik Senec   zabezp. štart. miesta
Páchnik Ctibor Bratislava 1953  
Palaj Andrej Liptovský Mikuláš 1988  
Papranec Noro Horné Orešany 1972  
Paur Pavol Višňové 1978  
Pečenkár Rudo Pobedim 1983  
Petrovský Marek Prešov 1987  
Pieružková Jana Bratislava 1988  
Piešťanský Peter Bratislava 1972  
Piršel Peter Pezinok    
Pisk František Svätý Jur 1977  
Piták Tomáš Bratislava 1985  
Porubský Michal Bratislava 1984  
Posingerová Oľga     kontrola
Rajnoha Jakub Prievidza 1988 CYKLO
Rehák Pavol   1991  
Reiter Svatopluk Trenčín 1958  
Repaský Jakub Bratislava    
Repaský Matej Bratislava 1987  
Richter Marek Žilina 1987  
Riško Mário Bratislava 1983  
Rúz Martin Nitra 1982  
Ružička Bovard Modra 1976  
Sasák Jaromír Osuské 1951  
Sátnai Marek Bratislava 1983  
Sklenárová Silvia Dražovce 1978  
Skýva Marek Bratislava 1993  
Sliva Ivan Červeník 1969  
Smoradová Renáta Trnava 1975  
Smrž Jaroslav Praha - ČR 1975  
Sobinovská Júlia   1973 CYKLO
Straka Tomáš Viničné 1986 CYKLO
Surán Július Tlmače 1940  
Svatik Peter Trenčín 1969  
Szibilla Ladislav Prievidza 1963  
Szöczová Iveta     štart, ciel
Šarvaic Tomáš Biely Kostol 1994  
Šcibran Rastislav Rajec 1975  
Šebók Marek Stupava 1978  
Šesták Juraj Smolenice 1987  
Šino Peter Bratislava 1980  
Škoda Juraj Ratkovce 1969  
Škrabák Peter Sekule 1962  
Šmeringai Alexander Stupava 1989  
Šoula Pavol     štart, ciel
Špalek Adam Považská Bystrica 1993  
Španiel Ján Bratislava 1992  
Špánik Marian Bratislava 1971  
Špániková Naďa Bratislava 1989  
Šrámek Martin Bratislava 1990  
Štefánik Dušan Trnava 1987  
Štefanovič Juraj Bratislava 1964  
Šulek Karol     štart, kontrola
Tancik Marek Praha 1972  
Tejkl Rudolf Bratislava 1967 CYKLO
Tomas Maron Šúrovce    
Tomek Lukáš Trnava 1986  
Tóth Tomáš Mestečko Trnávka - CR 1976  
Tureková Ivana Trnava 1991  
Turiak Tomáš Čadca 1979  
Ušiak Gustáv Bratislava 1971  
Valach Braňo Tlmače 1973  
Valiga Mišo Bratislava 1986  
Varga Martin Bratislava 1980  
Vavro Pavol Bánovce nad Bebravou 1967  
Vávro Rastislav Trnava    
Večerek Ľuboš Bratislava 1980  
Veverka Jozef Pezinok 1989  
Virsik Felix Galanta 1970  
Viselka Erino     kontrola
Viselka Martin Križovany 1981  
Vráblik Juraj Bratislava 1988 CYKLO
Vrška Milan Trnava 1962  
Zajacová Katarína Smižany 1990  
Zatko Roman Bratislava 1977  
Zaťko Jozef     kontrola
Závodská Lýdia Senica 1994  
Ziškay Marian Bratislava 1974  
Zmajkovič Adam Bratislava 1991  
Zmajkovič Norbert Voderady 1989  
Zmajkovič Roman Voderady 1995  
Zrník Richard Přerov - ČR 1976  
Zumrík Miroslav Stupava 1981  
 

zdroj